Kadra

Kadra kierownicza w Pro-Flex S.A. to najlepsi fachowcy w swojej dziedzinie. Dysponują rozległą wiedzą, mogą pochwalić się dużym doświadczeniem i sprawnie zarządzają swoimi zespołami. Oto sylwetki naszych dyrektorów i innych kluczowych osób w firmie.

 

Kadra kierownicza

Jarosław Żuchowski

Dyrektor Zarządzający

Tel: 501 847 217

E-mail: jaroslaw.zuchowski@pro-flex.pl

Iza Roguska

Dyrektor Handlowy

Tel: 515 117 656

E-mail: iza.roguska@pro-flex.pl

Aldona Zając-Szymaniak

Dyrektor ds. Zakupów i Logistyki

Tel. 22 721 70 50, 501 847 247

E-mail: aldona.zajac-szymaniak@pro-flex.pl

Michał Tetkowski

Dyrektor ds. Planowania i Obsługi Klienta

Tel: 22 721 70 51, 502 342 617

E-mail: michal.tetkowski@pro-flex.pl

Hubert Orowiecki

Dyrektor Operacyjny ds. Produkcji

Tel: 512 278 946

E-mail: hubert.orowiecki@pro-flex.pl

Paulina Kaczyńska

Kierownik ds. Jakości

Tel: 501 847 252

E-mail: paulina.kaczynska@pro-flex.pl

Asystentka Zarządu

Ewa Seliwiak

Asystentka Zarządu 

Tel: 691 691 160

E-mail: ewa.seliwiak@pro-flex.pl

Dział Obsługi Klienta

Monika Stabrowska

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Tel: 22 721 70 45, 506 479 423

E-mail: monika.stabrowska@pro-flex.pl

Justyna Figurska

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Tel: 502 587 423

E-mail: justyna.figurska@pro-flex.pl

Aneta Król

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Tel: 501 847 248

E-mail: aneta.krol@pro-flex.pl

Dział Handlowy

Małgorzata Grabiec-Przykaska

Specjalista ds. Handlowych

Tel: 508 291 613

E-mail: malgorzata.grabiec@pro-flex.pl

Anna Wiszniewska

Specjalista ds. Handlowych

Tel: 501 847 249

E-mail: anna.wiszniewska@pro-flex.pl

Karol Grzyb

Specjalista ds. Handlowych

E-mail: karol.grzyb@pro-flex.pl

Studio DTP

Jan Marcinkowski

Kierownik Studia DTP 

Tel: 22 721 70 48, 724-100-494

E-mail: jan.marcinkowski@pro-flex.pl

Emilia Kucharska

Koordynator ds. Studia DTP

Tel: 22 721 70 48, 512 276 162

E-mail: studio@pro-flex.pl

 

Dział Produkcji

Maciej Mroziuk

Zastępca Dyrektora Operacyjnego ds. Produkcji

Tel: 731 709 022

E-mail: maciej.mroziuk@pro-flex.pl

Bożena Jeznach

Specjalista ds. Rozwoju

Tel: 515 117 670

E-mail: bozena.jeznach@pro-flex.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z pracownikami działu sprzedaży
+48 22 721 70 45

Biuro Obsługi Klienta - 22 721-70-45